Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

 
OFERTA / AMW
AMW
Kołdra Medical frotte
Producent: AMW
Opis

Każdy człowiek ceni sobie możliwość zdrowego snu, przynoszącego wypoczynek po męczącym dniu. Taką szansę może mu dać miękka i wygodna kołdra Medical® Frotte®

Lekka kołdra została stworzona przez wyjątkowe połączenie tkaniny frotte z jej jednej strony oraz polycottonu z drugiej. Dzięki zastosowanym w jej wnętrzu termicznie skręcanym poliestrowym włóknom typu Hollow, kołdra należy do doskonale miękkich, lekkich i delikatnych. Spiralna budowa włókien gwarantuje sprężystość i puszystość oraz świetną izolację ciepła przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości oddychania skórze, co sprzyja naszemu zdrowemu i komfortowemu wypoczynkowi. Zaliczana jest do bezpiecznych antyalergicznych produktów. Dzięki temu, że utrudnia osadzanie się uciążliwego kurzu na swojej powierzchni, polecana jest dla małych dzieci, a także osób wymagających opieki, chorych na astmę i alergików.Medical® Frotte® należy do bardzo wygodnych w konserwacji kołder. Można ją prać w pralce w temperaturze 95°C bez utraty jej cennych walorów.

Wyjątkowe zdrowotne i jakościowe wartości kołdry zostały poświadczone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.


Waga wypełnienia:
140x200 -  600g
160x200 -  700g
180x200 -  800g
200x220 - 1000g

Właściwości wypełnienia:
włókna poliestrowe Hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W


Zdrowotne i jakościowe walory naszych wyrobów medycznych zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

biały
52% poliester, 48% bawełna + 25% poliester, 75% bawełna
100% poliester silkonowany Hollow
95*C
Cena: 84.39 PLN
 
 
O nas
Informacje
Zamówienia
Strefa klienta
Program lojalnościowy