Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

 


Projekt w trakcie tworzenia

 

Regulamin

Podane ceny są cenami brutto (nie dotyczy klientów hurtowych, którzy w panelu ustawień wybrali ceny netto).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt:

Dane sprzedawcy:

Dlanas.pl Krzysztof Dec
ul.Okulickiego 6
35-222 Rzeszów
NIP: 8132795578


mail: sklep@detex.pl
Obsługa klientów detalicznych: 888 333 069

 Sklep dokonuje sprzedaży dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych na zamówienia przesłane drogą elektroniczną. Kupujący wraz z towarem otrzymuje zawsze rachunek lub fakturę VAT (na życzenie), zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu.

Zamówienia
Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wysyłany przez sklep mail z treścią zamówienia. W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej, sklep ma prawo żądać i dochodzić poniesionych kosztów wysyłki.

Sposób dostawy
Chcąc zapewnić szybką i niezawodną realizację Twojego zamówienia, kożystamy z firm:
DPD - paczki kurierskie
Pocztex - Kurier Ekspres24
InPost - paczki kurierskie

- Kupujący ponosi koszt dostawy określony niżej w naszym cenniku transportu (również w podsumowaniu koszyka). Za wszelkie wybrane przez kupującego dodatkowe usługi, takie jak "dostawa w sobotę" "dostawa o wybranej godzinie" klient dopłaca wg cennika doręczyciela.
- Odbiór własny, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu i dostępności towaru.

*Paczki pakujemy solidnie, firmową taśmą, tak aby klient w chwili dostarczenia przez kuriera miał pewność że nikt jej nie otwierał w czasie transportu. W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo i obowiązek po podpisaniu listu przewozowego i uregulowaniu należności (w przypadku pobrania), w obecności kuriera sprawdzić stan i zawartość przesyłki.
Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki należy w obecności spedytora spisać odpowiedni protokół uszkodzenia zawartości.

Koszt dostawy (cennik transportu zakupionego towaru)
Kurier InPost  -  Przelew:  12zł   Pobranie: 15
Pocztex Kurier Ekspres24 - Przelew:  14zł   Pobranie: 17zł
Kurier DPD  -  Przelew:  16zł   Pobranie: 19zł
Odbiór osobisty - Przelew:  0

Warunki dostawy

Okres dostawy może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od sprzedawcy.
W przypadku braku towaru w magazynie, sklep informuje o tym Kupującego. Sklep określi nowy termin dostawy lub zaproponuje, o ile to możliwe, towar o porównywalnej cenie, parametrach i jakości. Kupujący w takim przypadku może zrezygnować z zakupu, czekać na dostawę lub zaakceptować proponowany towar. Swoją decyzję klient przesyła pocztą elektroniczną. Brak decyzji jest równoważny z rezygnacją z zakupu i zwrotem wpłaty.

Sposób płatności
- Przelewem (na życzenie faktura Proforma)
Towar jest wysyłany po wpłynięciu zapłaty na konto sklepu. 

- Gotówką przy odbiorze paczki pobraniowej.

Gwarancja
Wszystkie wyroby posiadają gwarancję producenta. Gdy towar podlega reklamacji klient odsyła towar na własny koszt, jeżeli reklamacja zostanie uznana otrzyma zwrot za przesyłkę reklamowanego produktu. Sklep odsyła naprawiony/wymieniony towar również na swój koszt. Towar nieodebrany w ciągu 3 miesięcy od daty pisemnej informacji o możliwości jego odbioru ulega kasacji.

Zwrot towaru

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów,
jednak w trosce o pełną Twoją satysfakcję z zakupów w naszym sklepie, informujemy, że istnieje możliwość zwrotu kupionego u nas towaru na warunkach określonych w ustawie z 24 czerwca 2014r. o prawach konsumenta.

W ciągu 14dni od otrzymania przesyłki należy nas poinformować o chęci zwrotu towaru. Zwracany towar należy do nas odesłać w ciągu 14dni, wraz z wypełnionym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (podpisane oświadczenie można dostarczyć równieź na maila: sklep@detex.pl).

W terminie do 14dni od otrzymania zwrotu towaru, sklep zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt wysyłki równy najtańszej oferowanej wysyłce (wszelkie koszty ponad to pozostają po stronie konsumenta).

Klient rezygnujący z zakupu zobowiązany jest odesłać zakupiony towar na swój koszt, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z obsługą sklepu. Towar powinien być kompletny, prawidłowo zapakowany.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, Państwa dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie do celów związanych z zamówieniem produktów w naszym sklepie i nie będą udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym.
więcej na stronie www.dlanas.pl/Polityka-prywatnosci

 
 
O nas
Informacje
Zamówienia
Strefa klienta
Program lojalnościowy