Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

 


Projekt w trakcie tworzenia

 

OFERTA /
Wałek Medical polycotton
Producent: AMW
Opis

W trakcie zasypiania często przewracamy się z boku na bok, nie mogąc znaleźć odpowiednio wygodnej pozycji jednocześnie dla głowy, karku i pleców. Rano zdarza nam się budzić z bólem głowy i skostniałymi mięśniami.
Wałek daje właściwe oparcie karku w trakcie zasypiania i wypoczynku. Komfortowe ułożenie kręgów szyjnych i mięśni niweluje nadmierny nacisk i eliminuje problemy z zasypianiem spowodowane bólem strategicznych partii ciała. Wałek zapewnia równomierne rozprowadzenie ciężaru ciała w różnych pozycjach. Sen w tak wygodnych warunkach gwarantuje przyjemne przebudzenia, wolne od bólu karku czy przykurczu mięśni. Miękka pianka stanowiąca wypełnienie nie odkształca się i nie zmienia swoich właściwości w trakcie użytkowania, a zdejmowana, bawełniana poszewka pozwala utrzymać wałek w idealnej czystości. Produkt jest lekki, więc bez problemu można zabrać go w podróż czy na wakacje. Zastosowane wypełnienie jest w 100% neutralne dla skóry i dróg oddechowych, nadaje się dla najbardziej wrażliwych alergików.

Wałek sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu OEKO-TEX® STANDARD 100.


PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W


Zdrowotne i jakościowe walory naszych wyrobów medycznych zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

Wyrób posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

biały
52% poliester, 48% bawełna
pianka poliuretanowa
zamek
95*C
Cena: 16.22 PLN
 
 
O nas
Informacje
Zamówienia
Strefa klienta
Program lojalnościowy